(044) 232 88 44 *** (093) 858 83 38

Послуги - Доставка чорнозему

В умовах переважання піщаних або суглинистих грунтів в Київському регіоні, багато озеленювачі територій стикаються з проблемою вкрай низької родючості грунтів. Через це їм доводиться докладати чимало зусиль і витрат для поліпшення родючих властивостей грунту. Найефективнішим способом окультурення звичайно-ж є внесення чорнозему.
 
Чорнозем - верхній, родючий шар грунту, який має в своєму складі потужний, багаторічний шар перегною, так званий гумус, що складається з продуктів розпаду рослинності і залишків життєдіяльності грунтових мікроорганізмів. Чорнозем має грудкувате-зернистою структурою, що позитивно впливає на його водно-повітряні властивості, тобто завдяки пухкості він має високу аерацією (наповнення киснем), водопроникністю і в цей же час вологоємністю, що дозволяє утримувати вологу тривалий період. Всі перераховані вище якості чорнозему роблять його незамінним при озелененні ділянок, садівництві.
 
Наша компанія тривалий період успішно реалізує чорнозем з доставкою самоскидами 10 - 25т в Києві і області. Нашими клієнтами стали багато озеленювачі, ландшафтні дизайнери та просто господарі приватних садиб. На їх ділянках рясно зеленіє трава, ростуть квіти і цвітуть сади.
©2019, Компанія "Автогоризонт"
GoodWeb
email для контактів:
тел. (044) 232-85-95, факс (044) 406-43-17